O NAS

Affair to świat kobieco zmysłowy, męsko wygodny, luksusowy ale dostępny.

 

Z tęsknoty za romansem damsko-męskiej mody, za swobodnym połączeniem delikatności i siły, za przygodą na co dzień - powstało Affair.

Affair to ubrania, które podkręcą dzienną garderobę jednocześnie idealnie pasując na wieczór.

Tworzymy modę dla Kobiet, które pragną pogodzić wiele ról: tych, które odwożą dzieci do szkoły, idą do pracy, biegną ze spotkania na spotkanie a wieczorem zmieniają buty i idą na kolację z przyjaciółmi.

Affair to opowieść o takich dziewczynach jak Ola i Marta - założycielki firmy.

Jesteśmy naszymi pierwszymi klientkami.

Mamy romans z każdym zaprojektowanym modelem, zanim trafi do produkcji testujemy go. Sprawdzamy czy spełnia nasze oczekiwania estetyczne, czy jest wygodny, czy dobrze leży ale przede wszystkim czy sprawia, że czujemy się w nim piękne.

„Projektując myślę o prawdziwych potrzebach naszych klientek - po pierwsze o estetycznych walorach ubrań, ale także o ich wygodzie, jakości, uniwersalności i o możliwości wielu zestawień” - mówi Ola - projektantka marki.

Chcemy tworzyć rzeczy na lata, uzupełnione o wyrazisty modowy smaczek, akcent.

„Takie jest Affair - ubrania dla prawdziwych Kobiet przyprawione odrobiną magii…” - mówi Marta.

 

Affair dumnie wplata w swoje projekty polskie pierwiastki: nadruki przedstawiają kwiaty, kojarzące się z rodzimym krajobrazem, w kolekcjach można dostrzec wpływy mody polskiej lat 80. Co więcej, wszystkie ubrania produkowane są w Polsce.

© 2019 Affair